Филтри -

Камиони фургони Volvo од Финска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони фургони Volvo од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1030000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 580000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 69000 км Сила
Финска, Vantaa, Uusimaa
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 300000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1100092 км Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон Volvo FM410 EEV
1
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Година 1980 Километража 316611 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 801500 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 789400 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1152000 км Сила
Финска, Kuortane
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 538500 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 4200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 511000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Носивост 11750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 709999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1754000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Носивост 13475 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1753000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Turku
камион фургон Volvo FH 12 6x2 2-taso lastaus yhdistelmänä камион фургон Volvo FH 12 6x2 2-taso lastaus yhdistelmänä камион фургон Volvo FH 12 6x2 2-taso lastaus yhdistelmänä
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 11900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 563000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1360000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
камион фургон Volvo FH540 камион фургон Volvo FH540
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 670000 км Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 13400 кг
Година 2007 Километража 1050000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 6450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 294999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се