Филтри -

Камиони фургони Volvo од Европа

Резултати од пребарување: 393 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

393 огласа: Камиони фургони Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8835 кг Евро Euro 5
Година 03/2013 Километража 219446 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7475 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 504887 км Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 8080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 730757 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Носивост 7627 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08-14 Километража 378706 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.999 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05-30 Километража 177000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Носивост 10535 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-02-16 Километража 205000 км Сила
Холандија, LICHTENVOORDE
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 784819 км Сила
Финска, Kärsämäki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8860 кг Евро Euro 5
Година 03/2013 Километража 479000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
18.450 € Без ДДВ
Носивост 9348 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 763546 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 34.55 м³
Година 2011-07 Километража 535631 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 4130 кг Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража 375000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 8341 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-25 Километража 478000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Носивост 15180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 605000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2018 Километража 221389 км Сила
Франција, Saint Priest
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Носивост 9895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 535131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Носивост 8975 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.08 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 785000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Носивост 10880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Километража 797027 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 01/2009 Километража 830000 км Сила
Полска
камион фургон Volvo FM410 EEV
1
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон Volvo FH 540 + Trailer камион фургон Volvo FH 540 + Trailer
2
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 02/2016 Километража 575000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Носивост 12560 кг Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 313594 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 5410 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-07-05 Километража 808099 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45625 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 554948 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
64.750 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-11-09 Километража 35687 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.899 € Без ДДВ
Носивост 5070 кг Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 463074 км Сила
Холандија, Nijmegen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 393 огласа
Прикажи