Филтри -

Камиони фургони Volvo од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Камиони фургони Volvo од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 264242 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 4100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.95 м³
Година 2012-12 Километража 490000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
81.630 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.01 м³
Година 2022 Километража 4428 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
15.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 34.55 м³
Година 2011-07 Километража 535631 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 5165 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 484730 км Сила
Чехија, Strančice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи