Филтри -

Камиони фургони Volvo од Белгија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Камиони фургони Volvo од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002-09-30 Километража 648166 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 54.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 594982 км Сила
Белгија, Wingene
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14360 кг Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 1222000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 1992 Километража 131000 км Сила
Белгија, Florennes
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 40.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 467432 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 39.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 463000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 5410 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-07-05 Километража 808099 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
64.750 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-11-09 Километража 35687 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Носивост 10960 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-03-14 Километража 922206 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 28.03 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 248668 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4342 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 311700 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 4490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-22 Километража 468160 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 52.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 859182 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 5820 кг
Година 1998 Километража 440000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Носивост 6130 кг
Година 2004 Километража 940000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-23 Километража 698000 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 48.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 200000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 48.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 506724 км Сила
Белгија, Wingene
камион фургон Volvo FM9.260
1
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 706252 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 411249 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
камион фургон Volvo FL6.12
1
Контактирајте го продавачот
7.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 378130 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи