Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Шпанија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 570385 км Сила 280 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02-01 Километража 664000 км Сила 300 кс
Шпанија, Lorca (Murcia)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 13940 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража 1360000 км Сила 340 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 12/2009 Километража 360191 км Сила 240 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Километража 500000 км Сила 280 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-12 Километража 450000 км Сила 300 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2015 Километража 397000 км Сила 250 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 460000 км Сила 240 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-12 Километража 500000 км Сила 280 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 50.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 420000 км Сила 260 кс
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 3520 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 462300 км Сила 179 kW
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 33.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 209000 км Сила 240 кс
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14785 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 580000 км Сила 410 кс
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5760 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 209000 км Сила 240 кс
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2012-10-05 Километража 381958 км Сила
Шпанија, Teruel
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се