Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Португалија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Португалија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FL617 left hand drive 17.5 ton manual pump full springs
42
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 9340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 05/1990 Километража 554669 км Сила 170 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион фургон VOLVO FL7 260 Intercooler left hand drive manual pump 19 ton
39
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1992 Километража 800868 км Сила 260 кс
Португалија, Enxara do Bispo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон VOLVO FL
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 359597 км Сила 210 кс
Португалија, Fátima
камион фургон VOLVO FM 300
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 582699 км Сила 300 кс
Португалија, Fátima
камион фургон VOLVO FL6 220
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 490000 км Сила 220 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион фургон VOLVO FM 450
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 707000 км Сила 450 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион фургон VOLVO FL 240
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 06/2008 Километража 431529 км Сила 240 кс
Португалија, Fátima
камион фургон VOLVO FM 330 // Euro 5
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 724703 км Сила 330 кс
Португалија, Fátima
камион фургон VOLVO FE 260
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 511862 км Сила 260 кс
Португалија, Fátima
камион фургон VOLVO FL 240
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 268938 км Сила 240 кс
Португалија, Fátima
камион фургон VOLVO FH12 380
12
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2000 Километража 586304 км Сила 380 кс
Португалија, São João de Ver
камион фургон VOLVO FH12 380
13
Контактирајте го продавачот
16.300 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/1999 Километража 1200000 км Сила 380 кс
Португалија, São João de Ver
камион фургон VOLVO FL 240
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2015 Километража 273784 км Сила 240 кс
Португалија
камион фургон VOLVO FE 250
21
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 45.08 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 522000 км Сила
Португалија
камион фургон VOLVO FE 250
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 45.62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 439000 км Сила 250 кс
Португалија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се