Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони фургони VOLVO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 06/2011 Километража 770000 км Сила
Полска, Witowice
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 4320 кг Зафатнина 7146 м³
Година 02/2011 Километража 171014 км Сила
Полска, Jednorożec
Контактирајте го продавачот
24.780 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 87.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 504939 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
16.090 € PLN 72.000 PLN
Носивост 14900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 827000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 63.000 PLN
Носивост 4250 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 238000 км Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 1097000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 730000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 8230 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 501000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година Километража 1000000 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 63.000 PLN
Носивост 4250 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 230000 км Сила
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 225000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се