Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони фургони VOLVO од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.724 € NOK 39.200 NOK
Носивост 8905 кг
Година 2001 Километража 424232 км Сила
Норвешка, Sandnes
Контактирајте го продавачот
аукција 12.830 € NOK 135.000 NOK
Година 2016 Километража 529176 км Сила
Норвешка, Sarpsborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 6939.96 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2000 Километража 259999 км Сила
Норвешка, Jevnaker
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-07-22 Километража 895000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
55.364 €
Носивост 13075 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 637273 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.452 €
Носивост 10555 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 471000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.554 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.459 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 375000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.598 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 516000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.598 €
Година 1997 Километража 182678 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.291 €
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 225457 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.554 €
Носивост 4525 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 280000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
66.838 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 334489 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.028 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 626000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се