Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Летонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 655000 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Евро Euro 3
Година 09/2003 Километража 528000 км Сила
Латвија, Tiraine
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 8085 кг Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража 750000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 757000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 53.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09-22 Километража 1077940 км Сила
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се