Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Холандија: 81 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5
18
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 4920 кг Евро Euro 5
Година 2013-02-14 Километража 293711 км Сила 247 кс
Холандија, Rotterdam
камион фургон VOLVO FM 330 4X2
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 9330 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-26 Километража 607882 км Сила 337 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон VOLVO FM9-300 / CLOSED BOX / AUTOMATIC / EURO-5 / 2007
35
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 9622 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-27 Километража 787083 км Сила 307 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион фургон VOLVO FL7 285 6x2 Manual-gear euro 2 Steel/Steel
22
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-04-13 Километража 901362 км Сила 285 кс
Холандија, Lelystad
камион фургон VOLVO FH12 340 Closed Box Euro 2
5
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 9940 кг Евро Euro 2
Година 1998-01-26 Километража 630255 км Сила 340 кс
Холандија, Heerenveen
камион фургон VOLVO FL 240 EURO 5 EEV
23
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 4540 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-01-16 Километража 564700 км Сила 246 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон VOLVO FE 280 + Euro 5 + Dhollandia
27
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-05-05 Километража 587875 км Сила 280 кс
Холандија, Etten-Leur
камион фургон VOLVO FM300 4x2 Box truck - Old tacho - Euro4 - Side doors - Loadlift
30
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-02-10 Километража 569640 км Сила 300 кс
Холандија, Ravenstein
камион фургон VOLVO FL5 210 Euro 6 / 475 dkm / Box 7 mtr / Laadklep / APK TUV 02-202
19
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 4315 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-02-26 Километража 475003 км Сила 215 кс
Холандија, Tilburg
камион фургон VOLVO FL 240 EEV 4X2 - ONLY 304.377 KM - TOTAAL 18.000KG
18
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 9315 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05-23 Километража 304377 км Сила 246 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон VOLVO FE 280 4x2 Euro 6
13
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 9677 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-15 Километража 51000 км Сила 280 кс
Холандија, Geffen
камион фургон VOLVO FM 330 (EURO 5)
10
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-09-20 Километража 719385 км Сила 330 кс
Холандија, Nijmegen
камион фургон VOLVO FL 260 - 4x2 - Side doors - Euro 5 - Automatic - Loadlift
33
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06-05 Километража 297632 км Сила 260 кс
Холандија, Ravenstein
камион фургон VOLVO FM 340 9.15 meter bak
13
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007-01-01 Километража 890000 км Сила 340 кс
Холандија, Nijmegen
камион фургон VOLVO TOP: FL 408, box truck with curtains on 1 side, taillift, 146.68
42
Контактирајте го продавачот
5.985 € Без ДДВ
Носивост 2280 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-09-01 Километража 146681 км Сила 111 кс
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се