Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Германија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FL240 Koffer mit Hebebühne Schalt-G
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 3980 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 210294 км Сила 240 кс
Германија, Hamburg
камион фургон VOLVO FL 240 Manual Gearbox, Steel/Air Suspension
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Носивост 4425 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 335005 км Сила 240 кс
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон VOLVO FL 280 Baujahr 2009 Koffer Schalt-G
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 4600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 290889 км Сила 280 кс
Германија, Hamburg
камион фургон VOLVO FL240 Manual Gearbox, Steel/Air Suspension, Hydraulic Ramp
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Носивост 4400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 380917 км Сила 181 kW
Германија, Hamburg
камион фургон VOLVO FM 260 Koffer Scheckheft analoger Tacho Schalter
25
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 39 м³
Година 2004-10 Километража 393000 км Сила 260 кс
Германија, Lahr
камион фургон VOLVO FE 260 Entsorgungsfahrzeug Automatik Euro 5
28
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 56 м³
Година 2013-03 Километража 418000 км Сила 265 кс
Германија, Lahr
камион фургон VOLVO FLL 280 Koffer
27
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.82 м³
Година 2009-03 Километража 591000 км Сила 280 кс
Германија, Lahr
камион фургон VOLVO FM 9 300
16
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 04/2003 Километража 611000 км Сила 299 кс
Германија, München
камион фургон VOLVO FL 6-12
9
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 319520 км Сила 220 кс
Германија, Bovenden
камион фургон VOLVO FM12-380 T.Kühlkoffer Diesel/Strom -30Grad LBw
5
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001-12 Километража 600000 км Сила 379 кс
Германија, Lübbecke
камион фургон VOLVO FL7 240 Koffer
12
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 4665 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.12 м³
Година 2007 Километража 589000 км Сила 241 кс
Германија, Sulzbach
камион фургон VOLVO FMX 500 8x6 Abschiebecontainer Epsilon Q170Z
15
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.5 м³
Година 2017 Километража 160000 км Сила 510 кс
Германија, Oberschleissheim
камион фургон VOLVO FL 240
14
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-11 Километража 525449 км Сила 240 кс
Германија, Hilden
камион фургон VOLVO FM7-290PS Koffer 6x2
8
Контактирајте го продавачот
8.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 470000 км Сила 290 кс
Германија, Lübbecke
камион фургон VOLVO FL 6-12 4x2 Klima/Umweltplakette gelb
8
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 5135 кг Евро Euro 3 Зафатнина 35.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-09 Километража 305917 км Сила 220 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се