Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Финска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Финска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FH13 500
9
35.500 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 1048238 км Сила
Финска, Turku
камион фургон VOLVO FL250
23
6.000 € Без ДДВ
Носивост 6340 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 687899 км Сила 250 кс
Финска, Oulu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон VOLVO FL
4
68.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 60000 км Сила 250 кс
Финска, Tampere
камион фургон VOLVO FE280 4x2 KSA-kori + PL
22
57.500 € Без ДДВ
Носивост 7860 кг Зафатнина 54.51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 152499 км Сила 286 кс
Финска, Espoo
камион фургон VOLVO FH12
7
цена на барање
Носивост 13900 кг Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 120000 км Сила 500 кс
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
камион фургон VOLVO FH13-460 6x2
18
49.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 758000 км Сила 469 кс
Финска, Turku
камион фургон VOLVO FL250
23
67.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 60000 км Сила
Финска, Turku
камион фургон VOLVO FL250 4x2 Euro 6
18
59.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 253000 км Сила
Финска, Tampere
камион фургон VOLVO FH12 420 + приколка фургон
16
18.900 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 89.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 910000 км Сила 420 кс
Финска, Oulu
камион фургон VOLVO FL280
11
ВИДЕО
9.900 € Без ДДВ
Носивост 15130 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 449999 км Сила 280 кс
Финска, Jalasjärvi
камион фургон VOLVO FM9 300 4x2
17
9.800 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Зафатнина 42.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 563999 км Сила 299 кс
Финска, Pirkkala
камион фургон VOLVO FM500
20
24.000 € Без ДДВ
Носивост 14880 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 119500 км Сила 500 кс
Финска, Oulu
камион фургон VOLVO FE320 Euro 6
24
63.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Turku
камион фургон VOLVO FM11 330
18
25.000 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-01 Километража 410000 км Сила
Финска, Turku
камион фургон VOLVO FM400
13
11.500 € Без ДДВ
Носивост 13295 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 845999 км Сила 400 кс
Финска, Pirkkala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се