Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 255 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO: 255 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FM500
17
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 14880 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 119500 км Сила 500 кс
Финска, Oulu
камион фургон VOLVO FE 340
21
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 9910 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 695000 км Сила 340 кс
Полска, Szówsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон VOLVO FL H 4X2R 280 manual 18 ton Euro 5
16
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Носивост 9120 кг Евро Euro 5
Година 2008-02-13 Километража 398568 км Сила 280 кс
Холандија, Veendam
камион фургон VOLVO FE 320
10
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 53.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 877454 км Сила 320 кс
Белгија, Wingene
камион фургон VOLVO FL 612 (180 cv)
7
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-08-30 Километража 945000 км Сила 180 кс
Шпанија, Lucena
камион фургон VOLVO FE 280
30
Контактирајте го продавачот
7.146 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 349000 км Сила 280 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон VOLVO FL260 4x2 EURO5
15
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 461000 км Сила 260 кс
Естонија, Otepää
камион фургон VOLVO FH12 380
12
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-12-14 Километража 586304 км Сила 380 кс
Португалија, São João de Ver
камион фургон VOLVO FL6 16 10 BOLTS STEEL SPRING MANUAL
11
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 9500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-11-17 Километража 307622 км Сила 179 кс
Холандија, Maarssen
камион фургон VOLVO
13
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-01 Километража 424000 км Сила 300 кс
Франција, Villefranche-sur-Saône
камион фургон VOLVO 380. 26 TON. 18 PALETS
13
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01 Километража 785000 км Сила 380 кс
Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион фургон VOLVO FL 260. 12 TON. 13 PALETS
7
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04 Километража 385000 км Сила 260 кс
Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион фургон VOLVO Truck Volvo FL 4x2 - 11
84
Контактирајте го продавачот
аукција 1.926 € SEK 19.500 SEK
Носивост 8725 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила 295 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон VOLVO FL612 4x2
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5330 кг Евро Euro 2
Година 2000-01-01 Километража Сила 179 кс
Холандија, Weert
камион фургон VOLVO FH16 700 6X2 VEB+ Retarder Hydraulik Hubreduction Lift Axle
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 15125 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08-28 Километража 709612 км Сила 700 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 255 огласа
Прикажи
Претплати се