Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Данска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FM 340
10
6.500 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43.71 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража 735569 км Сила 340 кс
Данска, Hedensted
камион фургон VOLVO FM 300
11
10.000 €
Носивост 14600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража 690930 км Сила 300 кс
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон VOLVO FM 330
11
цена на барање
Носивост 13350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-12 Километража Сила 330 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон VOLVO FL L 12 ton 240HK
20
цена на барање
Носивост 5195 кг
Година 2007-04 Километража Сила 240 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон VOLVO FL 240
8
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 41.91 м³
Година 2018 Километража 328000 км Сила
Данска, Hjørring
камион фургон VOLVO FL280
14
24.500 € Без ДДВ
Година 2009-04 Километража 347000 км Сила 283 кс
Данска, Odense
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се