Филтри -

Камиони фургони VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLKSWAGEN: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1165 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 312544 км Сила 163 кс
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 263396 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Контактирајте го продавачот
7.732 € SEK 79.000 SEK
Година 2014 Километража 339800 км Сила
Шведска, Västmanland
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.58 м³
Година 2016 Километража 2631 км Сила 109 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
5.226 € HUF 1.850.000 HUF
Година 2002 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.85 м³
Година 2015 Километража 2223 км Сила 109 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
28.478,99 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 34580 км Сила 177 кс
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
13.140 € HUF 4.650.000 HUF
Година 2008 Километража 350000 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1610 кг Зафатнина 20.79 м³
Година 2010 Километража 328999 км Сила 222 кс
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
16.850 €
Носивост 1010 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 203366 км Сила 150 кс
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
16.350 €
Носивост 1010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³
Година 2017 Километража 221158 км Сила 150 кс
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
6.848 € PLN 31.500 PLN
Година 2004 Километража 313000 км Сила 109 кс
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се