Филтри -

Камиони фургони VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони фургони VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 135363 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.785 € SEK 85.000 SEK
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.350 €
Носивост 1010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³
Година 2017 Километража 221158 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 102523 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 294116 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Носивост 2269 кг
Година 2015 Километража 144000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.235 € SEK 79.000 SEK
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.127 € PLN 42.900 PLN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 283365 км Сила
Полска, Mrągowo
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12 Километража 380000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
17.420 € PLN 81.900 PLN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³
Година 2017 Километража 84008 км Сила
Полска, Mrągowo
Контактирајте го продавачот
7.234 € PLN 34.000 PLN
Година 2006 Километража 240000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
20.941 €
Носивост 2620 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.944 € Без ДДВ
Година 2018-01-03 Километража 182858 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.85 м³
Година 2015 Километража 2223 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 1175 кг Зафатнина 19.58 м³
Година 2016 Километража 2631 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се