Филтри -

Камиони фургони TATA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони TATA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон TATA LPT 613
6
6.000 US$ EUR ≈ 4.949 €
Носивост 5000 кг
Година 2007 Километража 10000 км Сила
Украина, Волочиск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се