Филтри -

Камиони фургони Scania од Шведска

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони фургони Scania од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.475 € SEK 75.000 SEK
Носивост 14440 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 941081 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 329575 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
аукција 2.935 € SEK 34.000 SEK
Носивост 7715 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 141842 км Сила
Шведска, Västervik
Контактирајте го продавачот
аукција 431,70 € SEK 5.000 SEK
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 84.9 м³
Година 2015 Километража 939680 км Сила
Шведска, Värnamo
аукција 448,90 € SEK 5.200 SEK
Носивост 14220 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 1209280 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 11.610 € SEK 134.500 SEK
Носивост 15260 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 561079 км Сила
Шведска, Gothenburg
аукција 10.450 € SEK 121.000 SEK
Носивост 11660 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 1281256 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 1.899 € SEK 22.000 SEK
Носивост 13460 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1206098 км Сила
Шведска, Timrå
аукција 569,80 € SEK 6.600 SEK
Носивост 13180 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 18215 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 6.389 € SEK 74.000 SEK
Носивост 8400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 430733 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
18.560 € SEK 215.000 SEK
Носивост 13250 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1208488 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.676 € SEK 31.000 SEK
Носивост 14460 кг Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
17.270 € SEK 200.000 SEK
Носивост 12385 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 938904 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
16.400 € SEK 190.000 SEK
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.547 € SEK 99.000 SEK
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.540 € SEK 319.000 SEK
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13540 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1279580 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 8.115 € SEK 94.000 SEK
Носивост 13250 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Helsingborg
Контактирајте го продавачот
10.270 € SEK 119.000 SEK
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.656 €
Носивост 14250 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1294426 км Сила
Шведска, 62 Trelleborg
Контактирајте го продавачот
34.450 € SEK 399.000 SEK
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Halland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.188 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
17.180 € SEK 199.000 SEK
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.512 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
16.430 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 834497 км Сила
Шведска, Trelleborg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се