Филтри -

Камиони фургони Scania од Шпанија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони фургони Scania од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 859733 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
29.600 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 720465 км Сила
Шпанија, Malaga
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Зафатнина 45.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04-14 Километража 455000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 290000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 642748 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 01/2009 Километража 452610 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 8600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04-09 Километража 459000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2010 Километража 206000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2010 Километража 588000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 455320 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Зафатнина 49.47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-10-23 Километража 601000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2014 Километража 455320 км Сила
Шпанија, Parque Empresarial La Red C/La Red Dos Número 42
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се