Филтри -

Камиони фургони Scania од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони фургони Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 63.000 PLN
Носивост 18000 кг
Година 2013 Километража 281000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
21.610 € PLN 100.000 PLN
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 505000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
4.321 € PLN 20.000 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1999 Километража 1223970 км Сила
Полска, 05-250
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Носивост 19370 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 574000 км Сила
Полска, Zaleszany
Контактирајте го продавачот
81.020 € PLN 375.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 413000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 99.000 PLN
Носивост 9300 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 528000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 8350 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 375000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
19.420 € PLN 89.900 PLN
Година 2011 Километража 485840 км Сила
Полска, Zagnańsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се