Филтри -

Камиони фургони Scania од Норвешка

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони фургони Scania од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.300 €
Носивост 14139 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1010000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.400 €
Носивост 8575 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 346000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.400 €
Носивост 12125 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 440000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1987 Километража Сила
Норвешка, Vestfold Og Telemark
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 9225 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 185000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Носивост 10175 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 880000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Носивост 8585 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 16500 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Носивост 8395 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 32000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
125.700 €
Носивост 8405 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 20500 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Носивост 8525 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 31800 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.100 €
Носивост 14155 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 460000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 14385 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.77 м³
Година 2009 Километража 653193 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 9655 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 520395 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Носивост 14585 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 674818 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Носивост 14625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 450000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се