Филтри -

Камиони фургони Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони фургони Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8580 кг Евро Euro 2 Зафатнина 54 м³
Година 2000 Километража 534000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Носивост 13890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1969-07-17 Километража 595714 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Носивост 8820 кг Евро Euro 6
Година 2016-05-01 Километража 556135 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Носивост 15905 кг Евро Euro 6
Година 2017-02-01 Километража 1107609 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Носивост 10643 кг Евро Euro 6
Година 2014-11-01 Километража 631338 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9750 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 458000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 449000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03-13 Километража 121000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Носивост 9049 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-10-02 Километража 261364 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 10140 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 925047 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
27.400 €
Носивост 8380 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража 635008 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Носивост 8985 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05-02 Километража 394744 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 2
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 8540 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража 911009 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Носивост 6100 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 839000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.750 €
Носивост 9021 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-10-02 Километража 231921 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 9310 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1442098 км Сила
Холандија, Beuningen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се