Филтри -

Камиони фургони Scania од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони фургони Scania од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 1987-02 Километража 300000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Носивост 15570 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 278452 км Сила
Германија, Bakum
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 648550 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 611000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 643000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 669900 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 599165 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 662000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 599999 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 599800 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 41.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 450000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 2015-04 Километража 937000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 907000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
20.825 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2012 Километража 918000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Зафатнина 50.04 м³
Година 1992-04 Километража 336000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се