Филтри -

Камиони фургони Scania од Финска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони фургони Scania од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 355000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 544000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 154000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
109.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 115500 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Носивост 7525 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 360000 км Сила
Финска, Viitasaari
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Носивост 8575 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08-01 Километража 426000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1129999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 332000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 14200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1255000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Носивост 13920 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1039999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 782055 км Сила
Финска, Lappeenranta
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1151999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
камион фургон Scania G440
1
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон Scania R470
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1589999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 810000 км Сила
Финска, Tampere
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се