Филтри -

Камиони фургони Scania од Белгија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони фургони Scania од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 5
Година 2013-04-27 Километража 252522 км Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6
Година 2016-04-25 Километража 338935 км Сила
Белгија, Lokeren
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6
Година 2015-07-24 Километража 358499 км Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 605415 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Носивост 6240 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-07-04 Километража 39913 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 645583 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 12210 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-28 Километража 678153 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 16960 кг Евро Euro 4
Година 2005 Километража 822951 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Носивост 16960 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 999000 км Сила
Белгија, Meer
камион фургон Scania 94D
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 40.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 844433 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 339809 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 11650 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 390000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се