Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Шведска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Шведска: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA G450LB
37
аукција 32.340 € SEK 326.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2016-10-26 Километража 298156 км Сила
Шведска, Karlstad
камион фургон SCANIA P230DB MLB 4x2 Box (tail lift) - 05
65
аукција 2.976 € SEK 30.000 SEK
Носивост 10150 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила 230 кс
Шведска, Gothenburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон SCANIA P270DB MNA 4x2 Box (side doors + tail lift) - 08
61
аукција 5.118 € SEK 51.600 SEK
Носивост 8700 кг Евро Euro 4
Година 2008-05-02 Километража Сила 271 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон SCANIA R420 LB6X2MBL
23
7.844 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 132928 км Сила 420 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA R420
5
ВИДЕО
10.000 US$ EUR ≈ 8.225 €
Година 2007 Километража 874 км Сила
Шведска
камион фургон SCANIA R500
21
9.830 € Без ДДВ
Носивост 13010 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1575493 км Сила 500 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA 114 L
2
4.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2002 Километража 400000 км Сила 340 кс
Шведска, Uddevalla
камион фургон SCANIA R480LBX2*4MLB
15
9.385 € Без ДДВ
Носивост 13265 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01-01 Километража 150047 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA R480LB6X2*4 Euro 5
11
ВИДЕО
12.701 € Без ДДВ
Носивост 13695 кг Евро Euro 5
Година 2010-01-01 Километража 104516 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA P230DB4X2HLB
15
ВИДЕО
8.375 € Без ДДВ
Носивост 7890 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01-01 Километража 399710 км Сила 230 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA R420 6x2, Box Truck
24
24.300 € SEK 245.000 SEK
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1246334 км Сила
Шведска, Halland
камион фургон SCANIA P94  26 4X2 Objekt
20
3.872 € Без ДДВ
Носивост 7920 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 165727 км Сила 260 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA 124 6X2 400 rep.-obj
23
5.461 € Без ДДВ
Носивост 13840 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 1157622 км Сила 400 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA R420
22
10.823 € Без ДДВ
Носивост 14080 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 722305 км Сила 420 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон SCANIA R580 LB
22
24.724 € Без ДДВ
Носивост 13317 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1048658 км Сила 580 кс
Шведска, Trelleborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се