Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Швајцарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Швајцарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA R480 LB*4 Koffer / HB WB
14
12.906 € Без ДДВ
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-02 Километража 664681 км Сила 480 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион фургон SCANIA R 420 LB
10
12.300 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5
Година 2008-06 Километража 551588 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон SCANIA R 480 LB96X24 mit LBW
6
12.300 €
Носивост 14200 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 798554 км Сила
Швајцарија, Gansingen
камион фургон SCANIA R500 LB 6x2
8
18.200 €
Носивост 14600 кг Евро Euro 5
Година 2007-02 Километража 882780 км Сила 500 кс
Швајцарија, Gansingen
камион фургон SCANIA R420
25
цена на барање
Носивост 13200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 34.16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-08-15 Километража 662270 км Сила 420 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион фургон SCANIA P114LB
18
5.640 € Без ДДВ
Носивост 8700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-12-07 Километража 854722 км Сила 340 кс
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се