Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Шпанија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA G410
14
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 11870 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 565751 км Сила 410 кс
Шпанија, Almeria
камион фургон SCANIA 124L470
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 10/2007 Километража 367890 км Сила 470 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон SCANIA R 440
19
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2010 Километража 588000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон SCANIA P 270
12
Побарајте цена
цена на барање
Година 11/2008 Километража 360000 км Сила 270 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон SCANIA EUROCARGO 12.250
16
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 03/2010 Километража 206000 км Сила 186 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон SCANIA P320
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 08/2009 Километража 326395 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон SCANIA R 440
19
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2010 Километража 588000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон SCANIA 93M
24
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1982 Километража 327840 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион фургон SCANIA R500
17
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-14 Километража 1319000 км Сила 500 кс
Шпанија, SEVILLA
камион фургон SCANIA 230
7
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 450000 км Сила 230 кс
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се