Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 420000 км Сила 320 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
17.260 € PLN 79.000 PLN
Носивост 8500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила 340 кс
Полска, Nielisz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.230 € PLN 88.000 PLN
Носивост 13500 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 645000 км Сила 400 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
58.490 € PLN 267.700 PLN
Година 2014 Километража 635600 км Сила 560 кс
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
36.270 € PLN 166.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 693000 км Сила 480 кс
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.190 € PLN 97.000 PLN
Носивост 8500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 467000 км Сила 230 кс
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
22.940 € PLN 105.000 PLN
Носивост 12620 кг Зафатнина 46.83 м³
Година 2011 Километража 900000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
33.860 € PLN 155.000 PLN
Носивост 13500 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 720000 км Сила 440 кс
Полска, Raków
Контактирајте го продавачот
2.622 € PLN 12.000 PLN
Година 2008 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
44.570 € PLN 204.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 580910 км Сила 450 кс
Полска, Stara Wieś
Контактирајте го продавачот
18.130 € PLN 83.000 PLN
Носивост 9520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01 Километража 787000 км Сила 230 кс
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 350000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се