Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Норвешка

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Норвешка: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA R420 w
51
12.222 €
Носивост 13525 кг Евро Euro 4 Зафатнина 71.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 572500 км Сила 419 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA R480 + приколка фургон
69
15.050 €
Носивост 25280 кг
Година 2008 Километража 1181158 км Сила 480 кс
Норвешка, Heimdal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон SCANIA R560 + приколка фургон
55
17.558 €
Носивост 13690 кг Евро Euro 4 Зафатнина 66.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 1694678 км Сила 552 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон SCANIA R420
45
11.538 €
Носивост 14630 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 946001 км Сила 420 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон SCANIA P230
40
24.080 €
Носивост 7385 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 577064 км Сила 230 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон SCANIA G410
38
65.719 €
Носивост 13270 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 497126 км Сила 410 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон SCANIA R480 box truck with rear lift and aggregate
44
14.568 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 885000 км Сила
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA R144 thermo truck w / lift & full side opening
42
6.355 €
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 501258 км Сила 460 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA Highline R480
85
36.666 €
Зафатнина 77.9 м³
Година 2010 Километража Сила 480 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA R620
65
22.390 €
Носивост 16885 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1225797 км Сила 620 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA R520 + приколка фургон
41
81.055 €
Носивост 27905 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-16 Километража 290000 км Сила 520 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA R580 + приколка фургон
64
165.728 €
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 325000 км Сила 581 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA P320 thermo truck w / lift
53
56.612 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 328531 км Сила 320 кс
Норвешка, Tiller
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се