Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Камиони фургони SCANIA од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Носивост 9490 кг Евро Euro 5
Година 09/2008 Километража 627121 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 2015-03-01 Километража 1115477 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 2016-02-01 Километража 327655 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 853613 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 8840 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1998 Километража 345910 км Сила
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 9965 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-01 Километража 770346 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 9290 кг Евро Euro 4
Година 2009-02-01 Километража 1065677 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 9225 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Километража 255988 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.400 € Без ДДВ
Носивост 9385 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 219326 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 9660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 394041 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
58.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 633240 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 9890 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-01 Километража 794504 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 517489 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 491776 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 8110 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 938883 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 999999 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Носивост 10505 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 817662 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13395 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01-01 Километража 544000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Носивост 14750 кг
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Vinkeveen
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 8240 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09-18 Километража 417762 км Сила
Холандија, Doornspijk
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 12275 кг Евро Euro 5
Година 2011-12-01 Километража 732684 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8480 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 634000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9342 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 439000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14190 кг Евро Euro 5
Година 2012-08-01 Километража 499231 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-01-01 Километража 489950 км Сила
Холандија, Heiloo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се