Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Германија: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA P 230 Koffer  + LBW
11
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 42 м³
Година 2010-03 Километража 601558 км Сила 230 кс
Германија, Sinn
камион фургон SCANIA R 410 / Retarder / Lenk-Lift / KOMPLETT+Trailer
39
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Носивост 13895 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-22 Километража 497146 км Сила 410 кс
Германија, Salzgitter
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон SCANIA R480 Komplett Zug E5 Retarder LBW Lenkachse
15
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража 694287 км Сила 480 кс
Германија, Deggendorf
камион фургон SCANIA R480 E5 Retarder LBW 6x2 Lenkachse
15
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2010-03 Километража 694287 км Сила 480 кс
Германија, Deggendorf
камион фургон SCANIA 94 D 300
10
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-12 Километража 659000 км Сила 300 кс
Германија, Sulzbach
камион фургон SCANIA R 480  6X2  Schaltung  Retarder
20
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.39 м³
Година 2010-05 Километража 1016385 км Сила 480 кс
Германија, Eichenzell
камион фургон SCANIA R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenk
15
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 598500 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 572190 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450 LB
15
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 625500 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450 LB 6x2-4 R450
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 547955 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 544500 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450
15
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 606200 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450 LB Getränkekoffer
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 536500 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 570500 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
камион фургон SCANIA R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer
15
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 592500 км Сила 450 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се