Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Финска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Финска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA P 280 4x2/5000
14
114.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 57000 км Сила 280 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA R
19
ВИДЕО
17.900 € Без ДДВ
Носивост 14530 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 143999 км Сила 500 кс
Финска, Jalasjärvi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон SCANIA G 440 6x2
15
23.000 € Без ДДВ
Носивост 13770 кг
Година 2012 Километража 1010000 км Сила 441 кс
Финска, Pirkkala
камион фургон SCANIA P 360 6x2 FNA
24
39.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 395500 км Сила 360 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA T 112 kasettiauto
10
6.900 €
Година 1988 Километража 616000 км Сила 280 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA R
8
ВИДЕО
16.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 1329998 км Сила 500 кс
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
камион фургон SCANIA P280 4x2/5500
19
56.400 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 263500 км Сила 279 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA R 420
13
ВИДЕО
12.800 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 918999 км Сила 420 кс
Финска, Jalasjärvi
камион фургон SCANIA P
16
37.000 € Без ДДВ
Носивост 9075 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 444499 км Сила 280 кс
Финска, Pirkkala
камион фургон SCANIA P 230 DB 4X2/5300
18
19.500 €
Зафатнина 48.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 403000 км Сила 229 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA P 280 4x2
4
98.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 37000 км Сила 280 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA R 580
18
ВИДЕО
цена на барање
Носивост 20680 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 829999 км Сила 580 кс
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
камион фургон SCANIA P400 6x2*4
11
29.500 € Без ДДВ
Носивост 15790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-08 Километража 420000 км Сила 400 кс
Финска, Turku
камион фургон SCANIA R 420
22
17.500 € Без ДДВ
Носивост 15010 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 773000 км Сила 420 кс
Финска, Oulu
камион фургон SCANIA R 500
13
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 54.75 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 1220000 км Сила 500 кс
Финска, Kuopio
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се