Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 175 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA: 175 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA P-270 4x2 250.tkm Original!!!
3
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006-01-27 Километража 249 км Сила 270 кс
Латвија
камион фургон SCANIA 94G
7
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Рига
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон SCANIA P 230 4X2
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Носивост 9240 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03-22 Километража 498761 км Сила 230 кс
Белгија, Willebroek
камион фургон SCANIA P 280 B 4X2 Koffer-schuifzeil
20
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Носивост 9660 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-11 Километража 961058 км Сила 280 кс
Холандија, Veendam
камион фургон SCANIA R580 6x2
19
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 15575 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07 Километража 799000 км Сила 580 кс
Естонија, Otepää
камион фургон SCANIA P230
10
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 46.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-12 Километража 778140 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA P 230 Euro 4
35
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 9040 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-02 Километража 630800 км Сила
Белгија, Hooglede
камион фургон SCANIA R 620
5
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 0.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 998000 км Сила 619 кс
Финска, Pori
камион фургон SCANIA R520 + приколка фургон
41
Контактирајте го продавачот
83.853 €
Носивост 27905 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-16 Километража 290000 км Сила 520 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон SCANIA Truck Scania P230DB MNA 4x2 - 06
94
Контактирајте го продавачот
аукција 1.481 € SEK 15.000 SEK
Носивост 9520 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила 230 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон SCANIA Van Scania P270DB MLB (Rep. Object) 4x2 - 09
63
Контактирајте го продавачот
аукција 6.419 € SEK 65.000 SEK
Носивост 9050 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила 271 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон SCANIA P230 Belgium truck - 19 tonnes - Opticruise - Euro 4
15
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 12700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02-26 Километража 861355 км Сила 230 кс
Холандија, Son en Breugel
камион фургон SCANIA G320 6x2*4 e6 lift 158tkm
12
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Носивост 15410 кг Евро Euro 6
Година 2015-05-01 Километража 157805 км Сила 320 кс
Холандија, Vuren
камион фургон SCANIA R 440
20
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2010 Километража 588000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон SCANIA EUROCARGO 12.250
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2010 Километража 206000 км Сила 186 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 175 огласа
Прикажи
Претплати се