Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони фургони SCANIA од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 325060 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 11855 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 522000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 9060 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 317170 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 8722 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 319000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 1772594 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 622478 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 13570 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 1783245 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 13125 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 294000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 11750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 1924364 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 341677 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 9377 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 307260 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 7980 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 749479 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 9505 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 396274 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 8910 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 466511 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 9350 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 459565 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража 912000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 13300 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 1024928 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 9435 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 525972 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 14085 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 621389 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 572887 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 12485 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 465366 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 614700 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 512400 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 615200 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 583400 км Сила
Естонија, Rapla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се