Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Данска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Данска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA P320 DB 6X2'4 HNB Hydr. side opluk
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13920 кг Евро Euro 5
Година 2014-01 Километража Сила 320 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P320 Hydr. side opluk
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13920 кг Евро Euro 5
Година 2014-01 Километража 228000 км Сила 320 кс
Данска, Horsens V
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон SCANIA P280
18
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 43.37 м³
Година 2013-06 Километража Сила 280 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P230 /  6X2 / EURO 3
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 381000 км Сила 230 кс
Данска, Tappernøje
камион фургон SCANIA P280 side åbning
19
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Носивост 15800 кг
Година 2013-06 Километража 251000 км Сила 280 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA P310 DB
32
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 14640 кг Евро Euro 4 Зафатнина 59.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02 Километража Сила 310 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P410 LB 6X2 MNB
15
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 52.52 м³
Година 2017-08 Километража Сила 410 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA FM300 Ekeri
13
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 7920 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-10 Километража 663000 км Сила 300 кс
Данска, Horsens V
камион фургон SCANIA G410 DB
31
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13800 кг
Година 2014-06 Километража Сила 410 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон SCANIA P280LB6x2*4
14
Контактирајте го продавачот
21.510 € DKK 160.000 DKK
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Километража 452000 км Сила 280 кс
Данска, Kolding
камион фургон SCANIA L
10
Контактирајте го продавачот
117.700 € DKK 875.000 DKK
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-07 Километража 9000 км Сила 320 кс
Данска, Kolding
камион фургон SCANIA P
9
Контактирајте го продавачот
11.430 € DKK 85.000 DKK
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Километража 535000 км Сила 271 кс
Данска, Kolding
камион фургон SCANIA P 230
9
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 9150 кг Евро Euro 3
Година 2003-12 Километража 582555 км Сила 230 кс
Данска, Hedensted
камион фургон SCANIA P230 / 6X2 / BOX / EURO 3
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 563000 км Сила
Данска, Tappernøje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се