Филтри -

Камиони фургони SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони SCANIA од Белгија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон SCANIA P 230 4X2
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Носивост 9240 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03-22 Километража 498761 км Сила 230 кс
Белгија, Willebroek
камион фургон SCANIA 142 420 Automatic/ low km
13
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Носивост 8560 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-03-17 Километража 681293 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон SCANIA R420 - "IN COMBI" + приколка фургон
10
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Зафатнина 55.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12 Километража 1060880 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA P94.230
10
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 43.49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05 Километража 553656 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA G 420 - 6x2
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 43.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06 Километража 905833 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA R 124.420
10
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Зафатнина 52.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-09 Километража 561911 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA P230
10
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 41.16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 369872 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA P 420
13
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Носивост 15525 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-17 Километража 635568 км Сила
Белгија, Bree
камион фургон SCANIA P230
10
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 46.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-12 Километража 778140 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион фургон SCANIA P220
15
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 9900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09-01 Километража 42000 км Сила
Белгија, Bruxelles
камион фургон SCANIA P 230 Euro 4
35
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 9040 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-02 Километража 630800 км Сила
Белгија, Hooglede
камион фургон SCANIA P230 - Closed Box 8m20 + Lift - EURO 5 - 19T - automatic - nice
20
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-10-19 Километража 850000 км Сила 230 кс
Белгија, Overpelt
камион фургон SCANIA P270
10
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 44.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 741277 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се