Филтри -

Камиони фургони SCANIA

Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

200 огласа: Камиони фургони SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.287 €
Носивост 10175 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Носивост 13080 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7950 кг Евро Euro 6
Година 2016-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14475 кг Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 252653 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 802485 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 55000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14402 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1017428 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 903000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
99.700 €
Носивост 8855 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Километража 180000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 9905 кг
Година 2009 Километража 525000 км Сила
Норвешка, Tananger
Контактирајте го продавачот
7.206 € Без ДДВ
Носивост 14290 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1094427 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 12855 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 537000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 13890 кг Зафатнина 34.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1969-07-17 Километража 595714 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 645583 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 12625 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 450926 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 16100 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1081000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
аукција 892,20 € SEK 10.000 SEK
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Malmö
камион фургон SCANIA G440 6x2
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон SCANIA G440 6x2
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон SCANIA R470 6x2
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
аукција 5.398 € SEK 60.500 SEK
Носивост 14280 кг
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
8.833 € SEK 99.000 SEK
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Kronoberg
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8745 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 304000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
12.220 € GBP 10.750 GBP
Евро Euro 4
Година 2008-10 Километража 575357 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се