Филтри -

Камиони фургони Renault од Португалија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони фургони Renault од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 405605 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2016 Километража 371000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6295 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 301000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7455 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.79 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 476000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2016 Километража 397000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 462195 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 505000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2013 Километража 395000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 48.48 м³
Година 04/2015 Километража 954915 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 36.16 м³
Година 10/2015 Километража 448955 км Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се