Филтри -

Камиони фургони Renault од Полска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони фургони Renault од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.600 € PLN 95.000 PLN
Носивост 9320 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04 Километража 618968 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Носивост 5120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.100 € Без ДДВ
Носивост 4630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.030 € PLN 180.000 PLN
Носивост 5045 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 5130 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 90000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 417000 км Сила
Полска, Nowy Konik
Контактирајте го продавачот
17.130 € PLN 79.000 PLN
Носивост 10000 кг
Година 2012 Километража 509000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 54.000 PLN
Носивост 9365 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-05 Километража 434868 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
10.820 € PLN 49.900 PLN
Носивост 5686 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 340000 км Сила
Полска, 42-595
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 252000 км Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
20,06 € PLN 92,50 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 5.132 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2015 Километража 418 км Сила
Полска, Nowy Konik
Контактирајте го продавачот
16.910 € PLN 78.000 PLN
Носивост 18000 кг
Година 2013 Километража 475000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 128127 км Сила
Полска, Rębków
Контактирајте го продавачот
7.155 € PLN 33.000 PLN
Носивост 6175 кг Зафатнина 37.5 м³
Година 11/2005 Километража 553000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
12.990 € PLN 59.900 PLN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 206124 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
24.070 € PLN 111.000 PLN
Година 2017 Километража 316000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
15.070 € PLN 69.500 PLN
Зафатнина 33.78 м³
Година 2013 Километража 308000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
7.155 € PLN 33.000 PLN
Носивост 5906 кг Зафатнина 46.98 м³
Година 2005 Километража 547000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
31.440 € PLN 145.000 PLN
Носивост 10540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 745000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
8.239 € PLN 38.000 PLN
Носивост 5869 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.32 м³
Година 2008-06 Километража 500000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
6.396 € PLN 29.500 PLN
Носивост 1200 кг
Година 2009 Километража 325000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.390 € Без ДДВ
Носивост 2635 кг
Година 2004 Километража 249000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.456 € PLN 39.000 PLN
Носивост 5820 кг Зафатнина 51.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-06 Километража 658000 км Сила
Полска, ŁAZY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се