Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 11/2006 Километража 897972 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 3/2010 Километража Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 45.45 м³
Година 9/2007 Километража 893487 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 7490 кг Евро Euro 4
Година 6/2007 Километража 406997 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2005 Километража 499458 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се