Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон RENAULT midlum M180.12cs
8
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 170000 км Сила
Италија, città di castello
камион фургон RENAULT MAGNUM 720
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон RENAULT Midlum 220 Midlum 220 dCI
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2710 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 1148400 км Сила 220 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион фургон RENAULT RENAULT TRUCKS 22A
16
Контактирајте го продавачот
4.514 € Со вклучен ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 3
Година 2005-07-13 Километража 1800000 км Сила
Италија, Pederobba
камион фургон RENAULT MASTER FURGONE+PEDANA
13
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-04 Километража 230000 км Сила 125 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион фургон RENAULT Midlum  180 DCI sponda
30
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 384495 км Сила 174 кс
Италија, Bolzano
камион фургон RENAULT PREMIUM 340.25 rif T20-046
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/1999 Километража Сила
Италија, Calenzano
камион фургон RENAULT Mascott 150 DXI 65 Q.li
14
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 730000 км Сила 150 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон RENAULT 180
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, Schilpario, Bergamo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се