Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Холандија: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон RENAULT Premium 270 Manual, Steel suspension, Telma - Retarder
7
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 8820 кг Евро Euro 3 Зафатнина 41445 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-11-09 Километража 1025000 км Сила 270 кс
Холандија, Ede
камион фургон RENAULT Premium box / 380 / Euro 5 / 6x2
23
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15920 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08-27 Километража 685840 км Сила 380 кс
Холандија, Zwaag
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон RENAULT Midliner S 180 , Manual , Spring suspension
17
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 2915 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-02-25 Километража 203453 км Сила 179 кс
Холандија, Susteren
камион фургон RENAULT Midlum 240 Dxi Steel suspension, Manual
7
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 5090 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46587 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04-23 Километража 658000 км Сила 240 кс
Холандија, Ede
камион фургон RENAULT MIDLUM 180.DXI-EEV. 304335 KM
11
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Носивост 5170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-23 Километража 304335 км Сила 185 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон RENAULT MIDLUM .CREW-CAB.2008.228254 KM
14
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 5400 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-03-13 Километража 228254 км Сила 215 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон RENAULT MIDLUM 12-220 DXI .CREWCAB
13
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 5620 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06-05 Километража 291744 км Сила 215 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон RENAULT MIDLUM 12.220 DCI CREW-CAB
13
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 5790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-11 Километража 193372 км Сила 215 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон RENAULT MIDLUM 220.CREW-CAB.EURO4
13
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 5770 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-18 Километража 279803 км Сила 215 кс
Холандија, Meerkerk
камион фургон RENAULT MIDLUM 220.16 e5 lift manual airco
11
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 8900 кг Евро Euro 5
Година 2011-11-01 Километража 364169 км Сила 219 кс
Холандија, Vuren
камион фургон RENAULT Midlum 240 DXI + Manual + Dhollandia Lift
28
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 8175 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06-06 Километража 384237 км Сила 240 кс
Холандија, Etten-Leur
камион фургон RENAULT PREMIUM 220 + MANUAL + LIFT
25
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Носивост 5680 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-18 Километража 424675 км Сила 210 кс
Холандија, Etten-Leur
камион фургон RENAULT Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift
17
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 10005 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06-09 Километража 424450 км Сила 240 кс
Холандија, Hoogerheide
камион фургон RENAULT Midlum 220.12 4x2 Euro3 - Manual Gearbox - Airco (V306)
23
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 6290 кг Евро Euro 3
Година 2004-05-18 Километража 352000 км Сила 215 кс
Холандија, Dinteloord
камион фургон RENAULT Master 2.3DCI Ladebord
15
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 17.41 м³
Година 2011-06 Километража 95000 км Сила 145 кс
Холандија, Joure
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се