Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Финска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Финска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 5550 кг Зафатнина 34.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 568999 км Сила 220 кс
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 18000 км Сила
Финска, Pirkkala
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон RENAULT PREMIUM 320 4x2 камион фургон RENAULT PREMIUM 320 4x2
2
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 2006 Километража 620000 км Сила 319 кс
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Зафатнина 54.58 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1029999 км Сила 450 кс
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 293999 км Сила 299 кс
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 252000 км Сила 219 кс
Финска, Turku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се