Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Естонија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Естонија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон RENAULT MAGNUM 520.26
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 12845 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2011 Километража 719000 км Сила 390 kW
Естонија, Sauga vald
камион фургон RENAULT Premium
16
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 40.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10 Километража 873600 км Сила 370 кс
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон RENAULT Midlum
17
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 40.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08 Километража 359300 км Сила 220 кс
Естонија, Maardu
камион фургон RENAULT Premium 460
18
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 14385 кг Евро Euro 5 Зафатнина 58.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11 Километража 545000 км Сила 460 кс
Естонија, Otepää
камион фургон RENAULT Premium 310
16
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 9625 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.94 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07 Километража 374000 км Сила 310 кс
Естонија, Otepää
камион фургон RENAULT T 380 For parts 2015 Low Mileage
24
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 120000 км Сила 387 кс
Естонија, Vasalemma Vald
камион фургон RENAULT MIDLUM 220.8 4X2 Zepro FURGOON Euro 5
15
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 1965 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 370150 км Сила 219 кс
Естонија, Pärnu
камион фургон RENAULT PREMIUM 450 DXI
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01-01 Километража 532000 км Сила 451 кс
Естонија, Vasalemma Vald
камион фургон RENAULT Midlum
14
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 35.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража 322700 км Сила 220 кс
Естонија, Maardu
камион фургон RENAULT Master 2014
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 278739 км Сила 150 кс
Естонија, Vasalemma Vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се