Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Чешка Република

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Чешка Република: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон RENAULT MAGNUM 500 DXI + приколка фургон
9
9.400 € Без ДДВ
Носивост 16640 кг Евро Euro 5
Година 2009-04 Километража 1200000 км Сила 500 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион фургон RENAULT Midlum 220.12 Euro 5
18
7.379,12 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 544567 км Сила
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон RENAULT MASCOTT DXI 150.65 E4
22
6.303,77 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 332452 км Сила
Чехија, Strančice
камион фургон RENAULT Midlum 12.220  DCi Kofer mit LBW 7,3 m
20
8.500 € Без ДДВ
Носивост 5465 кг Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 583000 км Сила 220 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон RENAULT Midlum 12.220 Dxi
21
9.600 € Без ДДВ
Носивост 4440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.84 м³
Година 2011-03 Километража 580000 км Сила 220 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон RENAULT MIDLUM 220.12 P 4x2 EURO 5 s hydraulickým čelem
22
6.283 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион фургон RENAULT Midlum 240.18 Koffer mit LBW
10
4.989 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 637000 км Сила 241 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион фургон RENAULT Midlum
9
4.989 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 635000 км Сила 241 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион фургон RENAULT MIDLUM D 220DXi, FOR TRANSPORT ANIMALS
20
10.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 501213 км Сила 219 kW
Чехија, Strančice
камион фургон RENAULT Mascott 150.65 PRITSCHE/KOFFER 10PAL/ klima/ ČR
11
6.750 € Без ДДВ
Зафатнина 24.83 м³
Година 2008-11 Километража 390615 км Сила 150 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион фургон RENAULT Midlum
15
6.465 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-04 Километража 934000 км Сила 241 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион фургон RENAULT Midlum 12.220 aut. Kofer mit LBW 7,3 m
18
9.200 € Без ДДВ
Носивост 5465 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.26 м³
Година 2011-04 Километража 497000 км Сила 220 кс
Чехија, Nove Straseci
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се