Филтри -

Камиони фургони Praga

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони фургони Praga

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
7.656 € CZK 189.000 CZK
Година 1988 Километража 25000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou

Други марки во делот "Камиони фургони"

Контактирајте го продавачот
аукција 1.082 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 358523 км Сила
Франција
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 320,40 € SEK 3.600 SEK
Носивост 7830 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 2310 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 191737 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 313168 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 290906 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 2227 кг Евро Euro 6
Година 06/2019 Километража 119807 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Носивост 7903 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 362498 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.110 € CZK 299.000 CZK
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 8725 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2017 Километража 253794 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 4160 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-11-22 Километража 561982 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 29.04 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 350000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 5046 кг Евро Euro 5
Година 2013-06-01 Километража 526075 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 6
Година 2017-10-01 Километража 482302 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 5747 кг Евро Euro 5
Година 2013-04-01 Километража 420306 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Носивост 3730 кг Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 179201 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 4800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.08 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 840000 км Сила
Словачка, Šaľa
Контактирајте го продавачот
аукција 1.521 € Со вклучен ДДВ
Година 1983 Километража 315546 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.470 €
Носивост 13200 кг
Година 2011 Километража 809490 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 9895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 535131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 298900 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 800000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 14208 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2016 Километража 903416 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.44 м³
Година 2013 Километража 278486 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи