Филтри -

Камиони фургони Opel

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони фургони Opel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 272952 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 206300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се