Филтри -

Камиони фургони OPEL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони OPEL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон OPEL Movano kontener 9 palet
39
Контактирајте го продавачот
13.140 € PLN 59.800 PLN
Носивост 830 кг
Година 2017-11 Километража 361343 км Сила 170 кс
Полска, Daleszyce
камион фургон OPEL Vivaro, Van
13
Контактирајте го продавачот
5.443 € SEK 55.000 SEK
Година 2011 Километража 242727 км Сила
Шведска, Västmanland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се