Филтри -

Камиони фургони Nissan од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони фургони Nissan од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 05/2001 Километража 556000 км Сила
Шпанија, ALGEMESI
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 05/2006 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 03/2009 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 120000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
камион фургон Nissan CABSTAR TL110.35-35.13 камион фургон Nissan CABSTAR TL110.35-35.13
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2006 Километража 424000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се